17.08.2020
Čas čítania: 1 min.

Užite si krásny deň v ZOO so systémom Canon EOS R

Užite si krásny deň v ZOO so systémom Canon EOS R!

Príďte do ZOO Bojnice na obľúbenú akciu Canon ZOOM. Čaká na vás ZOO tour s fotografom živej prírody Patrikom Rolínom a súčasne si môžete vyskúšať novinky systému Canon EOS R (R5 a R6) a tešiť sa aj na nové objektívy RF 600mm F/11 a RF 800mm F/22.

Na akciu je potrebné sa zaregistrovať e-mailom na foto@faxcopypro.sk s uvedením mena a priezviska a času workshopu, na ktorom sa chcete zúčastniť. V prípade voľného miesta Vám zašleme potvrdzujúci mail.

Info:

Pripravené sú 3 workshopy - tzv. Rolín tour, na ktorom sa dozvedia všetko o fotení vo voľnej prírode, čo sa dá dozvedieť v priebehu cca 80min.

Workshopy sa uskutočnia v troch časových oknách. Začiatok prvého workshopu bude o 10:00, pokračujeme ďalším o 12:00 a posledný sa uskutoční o 14:00. Workshopom bude sprevádzať Patrik Rolín, ktorý patrí medzi úspešných fotografov divokej prírody. Viac sa dozviete tu: www.patrikrolin.sk.

Doprava na akciu je individuálna. Vstup do ZOO bude pre registrovaných účastníkov zadarmo a bude VIP, to znamená, že nebude musieť nikto čakať v rade. Ak príde účastník s rodinou, alebo viacerí, tí si vstupné platia individuálne podľa aktuálneho cenníka ZOO. Budú mať však tiež umožnený vstup cez VIP vchod, aby nemuseli čakať v rade. Účastníci obdržia darček a lístok do bufetu, aby sa mohli občerstviť a niečo zajesť. Každý účastník obdrží zľavový poukaz -10% na nákup fototechniky značky Canon.

Vzhľadom na aktuálnu situáciu vám odporúčame dodržiavať bezpečnostné opatrenia (nosenie rúšok a ochranných pomôcok). V prípade nepriaznivého počasia si vyhradzujeme právo na zrušenie akcie.

Viac info o akcii: mlv.sk/canonzoom.
NEWSLETTER
Radi by ste sa ako prví dozvedeli o výhodných akciách, súťažiach a zaujímavých foto novinkách? Prihláste sa na odber nášho newslettera.