04.01.2016

FaxCopy Pro PROFI RENT požičovňa foto techniky


Potrebujete fotoaparát, objektív alebo iné zariadenie či príslušenstvo len na konkrétnu akciu? Alebo si chcete pred kúpou produkt odskúšať? V našej požičovni máte túto možnosť. Požičajte si profesionálne produkty len za lomok ich ceny. V prípade, že si chcete produkt pred zakúpením vyskúšať, máte možnosť si ho zapožičať a v prípade, že sa rozhodnete pre kúpu, požičovné vo výške 1 dňa Vám vrátime. Rozhodnúť sa pre kúpu je potrebné do 1 týždňa od vrátenia zariadenia. Pri zapožičaní na viac ako jeden deň bude vrátená čiastka len vo výške jedného dňa.

• Zapožičiame profi techniku pre profesionálov aj jednoduchšiu pre amatérov
• Možnosť zapožičať krátkodobo od jedného dňa ale aj dlhodobo (cena na vyžiadanie)
• Možnosť prevziať na ktorejkoľvek pobočke FaxCOPY na Slovensku
• Pre stálych zákazníkov FaxCopy Pro zvýhodnené ceny

Ceny sú uvádzané s DPH v EUR. Pri prenájme je nutné zložiť zábezpeku v hotovosti (hodnota zábezpeky je v tabuľke), pretože techniku nie je možné poistiť mimo predajne. V prípade poškodenia, straty alebo odcudzenia bude zábezka použitá na opravu alebo zakúpenie nového zariadenia.

Doručenie na inú pobočku FaxCOPY stojí 10€ (započítaná je cena dopravy na pobočku a následne späť). Minimálna cena zápožičky je 20€. Za jeden deň sa považuje max 24 hodín. Víkend platí od piatka poobede do pondelka rána. Na dlhšiu dobu je cena dohodou.

Info o dostupnosti, prípadne iné otázky zodpovieme na pobočke Vajnorská 98/D, Bratislava (pri Poluse)
tel.: 02/ 4463 2132, foto@faxcopypro.sk

FaxCopy Pro požičovňa fototechniky - profirent
Zdieľať na sociálnych sieťach:  
NEWSLETTER
Radi by ste sa ako prví dozvedeli o výhodných akciách, súťažiach a zaujímavých foto novinkách? Prihláste sa na odber nášho newslettera.