01.04.2020
Čas čítania: 1 min.

Canon študentský Cashback

Spoločnosť Canon Slovakia v spolupráci s FaxCopy Pro s.r.o. pripravila pre študentov promoakciu na podporu predaja vybranej fototechniky Canon.

Za nákup vybraných produktov je možné získať až 300 EUR späť (cashback).

Produkt musí byť zakúpený v predajni alebo v online obchode v období 1.4.-30.6.2020

Podmienkou vyplatenia cashbacku je registrácia nákupu produktu na: www.canon.sk/studentcashback a to najneskôr do 30.7.2020.

Všetci účastníci promoakcie musia byť starší 18 rokov, musia mať status študenta a musia byť schopní sa preukázať platným študentským preukazom ISIC.

Pri nákupe kitu (telo a objektív) je možné uplatniť cashback len na telo.

Túto akciu je možné kombinovať s akciou LETNÝ CASHBACK alebo LENS PROMO (vždy len s jednou z týchto uvedených akcií). Celkovú hodnotu cashbacku (aj v kombinácii s ďalšími akciami) je možné ľahko zistiť pomocou "Cashback kalkulačky" na canon.sk/kalkulacka.

Pre uplatnenie nároku musí zákazník uskutočniť nasledujúce kroky:

  • Zakúpiť produkt vo Vašej predajni alebo online obchode.
  • Správne vyplniť a odoslať online formulár žiadosti (vyplniť aj platné sériové číslo produktu apod.) na www.canon.sk/studentcashback
  • Účastníci potom získajú e-mail s potvrdením, že ich požiadavka bola prijatá. Ak toto potvrdenie zákazník neobdrží do 24 hodín od odoslania žiadosti, alebo nemá prístup k počítaču, mal by sa obrátiť na telefonickú podporu (kontakt uvedený v podmienkach akcie).
  • Po získaní a overení žiadosti prevedie spoločnosť Canon priamu platbu BACS na bankový účet žiadateľa. Žiadne iné alternatívy platby nebudú poskytnuté.
  • Platné nároky na Cashback budú vyplatené do 28 dní od jeho schválenia.

Zoznam produktov v akcii a hodnoty cashbacku:
Žiadne komentáre

NEWSLETTER
Radi by ste sa ako prví dozvedeli o výhodných akciách, súťažiach a zaujímavých foto novinkách? Prihláste sa na odber nášho newslettera.