25.05.2021
Čas čítania: 1 min.

Canon Masterclass s ambasádorom Erikom Tomašákom

Zaujímajú vás novinky z dielne Canon? Chcete sa dozvedieť viac o mirrorless technológii od Canon ambasádora? Tak sa 27. mája o 18:00 pripojte na Canon online Masterclass!

 

BRATISLAVA, 17. mája 2021 – Ako fotiť technológiou mirrorless, čím sú výnimočné tlačiarne MegaTank alebo aké novinky sme si pre vás prichystali v rámci objektívov. Toto všetko vás čaká v živom vysielaní, ktorým vás budú sprevádzať tech. redaktorka HNonline Alžbeta Harry Gavendová a profesionálny fotograf, ambasádor Canon Europe, Erik Tomašák, ktorý vás prevedie krátkym workshopom. V praxi vysvetlí ako a prečo používať práve mirrorless fotoaparát, no priblíži aj proces tvorby portrétnej fotografie vo fotoštúdiu.

 

Podujatie sa bude konať zadarmo, a to 27. mája o 18:00. Registrácia nie je povinná, získate ňou však skvelý darček v podobe elektronickej brožúry plnej užitočných rád, priamo od Canon ambasádora Erika Tomašáka.

 

 

Podujatím vás bude sprevádzať tech-redaktorka HNonline Alžbeta Harry Gavendová. Tá sa venuje testovaniu mobilných zariadení, tvorbe článkov a krátkych videí na témy súvisiace s najrôznejšími technológiami.

V neposlednom rade sa môžete tešiť aj na zástupcov značky Canon. Všetkými aktuálnymi novinkami vás prevedú produktoví špecialisti Pavel Šerý, so špecializáciou na foto-video, a všetko o najnovších tlačiarňach radu PIXMA a technológii MegaTank prezradí Josef Arnošt.

 

Ak sa chcete zúčastniť bezplatného online Masterclassu, tak všetky informácie nájdete na: https://www.fotopromo.sk/masterclass/

 

Technické zabezpečenie online live streamu zabezpečuje agentúra Mill Valley s.r.o.
Pridať komentár


Povinný údaj, v diskusii sa nebude zobrazovať

Meno/prezývka, bude zobrazené v diskusii

Žiadne komentáre

NEWSLETTER
Radi by ste sa ako prví dozvedeli o výhodných akciách, súťažiach a zaujímavých foto novinkách? Prihláste sa na odber nášho newslettera.