18.06.2019
Čas čítania: 1 min.

Canon full-frame cashback - až 350€ späť - akcia ukončená

Za nákup vybraných zrkadloviek Canon môžete získať až 350€ späť. Produkty EOS 6DII a EOS 5D IV musia byť zakúpené v období od 15.2. do 31.7.2019. EOS R v období od 18.6. do 31.7.2019. Podmienkou vyplatenia cashbacku je registrácia nákupu produktu na www.canon.sk/ffcashback, a to najneskôr do 14. 08. 2019.

 

Zoznam produktov v akcii a hodnoty cashbacku:

-350€    EOS R

-300€    EOS 5D Mark IV

-150€    EOS 6D Mark II

Pri kúpe fotoaparátu s objektívom Canon je možné uplatniť ďalší cashbak - bonus na objektív. Info o akcii tu. Každú akciu je potrebné zaregistrovať smostatne.

 

Podmienky akcie:

- Zakúpiť produkt v našej predajni či online obchode.

- Správne vyplniť a odoslať online formulár žiadosti (vyplniť aj platné sériové číslo produktu apod.) na odkaze www.canon.sk/ffcashback

- Účastníci potom získajú e-mail s potvrdením, že ich požiadavka bola prijatá. Pokiaľ ho účastník nezíska do 24 hodín od odoslania žiadosti alebo nemá prístup k počítaču, mal by sa obrátiť na našu telefonickú podporu (kontakt je uvedený v podmienkach akcie).

- Po získaní a overení žiadosti prevedie spoločnosť Canon priamu platbu BACS na bankový účet žiadateľa. Žiadne iné alternatívne platby nebudú poskytnuté.

- Platné nároky na Cashback budú vyplatené do 7 týždňov (49 dní) od dátumu prijatia nároku. Dátumom prijatia nároku sa rozumie dátum registrácie pri nárokovaní pomocou webovej stránky.
Žiadne komentáre

NEWSLETTER
Radi by ste sa ako prví dozvedeli o výhodných akciách, súťažiach a zaujímavých foto novinkách? Prihláste sa na odber nášho newslettera.