Máme pre Vás OTVORENÉ predajne FaxCOPY. >> Zistiť viac informácií
22.02.2021
Čas čítania: 2 min.

Canon EOS M50 – cestovateľský špeciál, ktorý musíte mať

Určite to poznáte. Je ráno a hneď po otvorení očí vám zrak padne na cestovný kufor, ktorý ste si pripravili ešte večer, tesne pred zaľahnutím do postele. Veď naplánovanie cesty má pred balením jednoznačne prioritu. Ale prišiel ten čas, keď si do kufra veľkosti ťavieho hrbu musíte zbaliť pol domácnosti.

Otvárate šatník, rozrátavate si presný počet ponožiek, aby vám sedel s počtom dní dovolenky. Ženy si pre istotu prihodia kulmu na vlasy, muži strojček na bradu. Potom „užitočný“ spotrebič naspäť vyberú a vymenia ho za iný. Čo by ale určite nemalo chýbať v žiadnom kufríku, je zariadenie, s ktorým zachytíte úžasné momenty, nekonečne dlhé západy slnka, miestnu krásku v bikinách alebo opáleného plavčíka. Netreba sa však báť, postačí vám pár centimetrov štvorcových voľného miesta (áno, sprchový gél nechajte doma, budete ho mať na izbe a pár z vás si ho zoberie domov ako trofej) a zaťaží vás takmer minimálne. Veď také pol kilečko navyše si z dovolenky donesiete vďaka skvelým tipom na reštaurácie od kamarátov tak či onak. Novým parťákom na cesty, ktorého už nikdy nepustíte z ruky, je kompaktná a ľahká bezzrkadlovka Canon EOS M50 v kombinácii s nenápadným objektívom EF-M 15-45mm.

Dokonalá kombinácia do každej situácie

Canon EOS M50 je rozmerovo malá a všestranná bezzrkadlovka s výkonným 24,1-megapixelovým snímačom CMOS a procesorom DIGIC 8, aby ste bez problémov zachytili nezabudnuteľné spomienky. Tých z vás, ktorí si svoje cesty radi zaznamenávajú formou vlogu, poteší možnosť 4K videa a výklopná dotyková obrazovka. Tú využijete aj pri fotení z netradičných uhlov, ktoré dajú vašim záberom nový rozmer a šmrnc. Jej ovládanie je intuitívne a v kombinácii s veľkým elektronickým hľadáčikom so zaostrovaním AF dotykom a potiahnutím si prídu na svoje nielen začiatočníci, ale aj pokročilí fotografi. Práve tí ocenia fotenie aj do RAW formátu, ktorý im dáva ďalšie možnosti sebarealizácie v postprocese.

Ideálnym objektívom na cesty je jednoznačne EF-M 15-45mm f/3.5-6.3 IS STM. Tento drobný, všestranný a mimoriadne kompaktný objektív vám pomôže zachytiť všetko od dramatických krajiniek a nádherných portrétov až po dynamické situácie, ktoré zachytíte ako street fotograf v kombinácii s nenápadnou bezzrkadlovkou EOS M50. Optická stabilizácia obrazu a rýchle automatické zaostrovanie sú zárukou, že vás už nič neprekvapí. Budete sa tešiť na nové zážitky, ktoré si zvečníte do dokonalej fotografie v nádherných farbách a detailoch alebo 4k videa.

Zrodený do moderného sveta

Moderný dizajn bezzrkadlovky Canon EOS M50 vás očarí pri prvom pohľade a padne vám dokonale do ruky. Na výber máte buď čiernu klasiku alebo odvážnu bielu. V oboch prípadoch získate zariadenie, s ktorým sa rýchlo pripojíte k smartfónu, tabletu alebo notebooku prostredníctvom rozhrania Wi-Fi* alebo Bluetooth®.

Môžete tak jednoducho zdieľať vaše zážitky s okolitým svetom na sociálnych sieťach či zálohovať všetky fotky a videá do cloudovej služby.

Canon EOS M50 je pripravený spoznávať svet. Otázkou zostáva, či si pre neho nájdete miesto v cestovnom kufríku. Naše odporúčanie znie – áno. A určite to neoľutujete!
NEWSLETTER
Radi by ste sa ako prví dozvedeli o výhodných akciách, súťažiach a zaujímavých foto novinkách? Prihláste sa na odber nášho newslettera.