Fotosúťaže – archív

CVAKNI SI MARATÓN!

Už po deviaty krát prichádza popri maratónskom dianí v uliciach mesta i zápolenie fotografov v obľúbenej súťaži Cvakni si maratón! Silné emócie, príbehy víťazstiev i pádov, momentky, žánrové fotografie i „náhodné úlovky“ predstavujú paletu tvárí, života a sviatočnej atmosféry  maratónu v uliciach Košíc. Príspevky účastníkov súťaže trvalo zachytávajú jedinečné chvíle i bežné momenty často netradičným spôsobom. Prihlásiť sa môže každý kto spĺňa základné predpoklady uvedené v pravidlách súťaže, či už sa jedná o profesionála alebo začínajúceho fotografa, či kohokoľvek so šťastím začiatočníka.

O výbere dvadsiatky finálových fotografií i o absolútnom víťazovi rozhoduje každoročne nominovaná odborná porota. Najlepšie fotografie sa opakovane objavujú aj v maratónskych publikáciách či na osobitných foto-výstavách. Exkluzívne ceny pre autorov fotografií umiestnených na prvých troch miestach venuje spoluorganizátor súťaže spoločnosť FaxCopy Pro - Canon Pro Partner.

1. CENA: Canon EOS M3 + EF-M 15-45mm f/3.5-6.3 IS STM
2. CENA: Canon EOS 1200D + 18-55 IS II Kit
3. CENA: Canon EF 50mm f/1.8 STM
ŠPECIÁLNA CENA PRE VÍŤAZA V HLASOVANÍ VEREJNOSTI: Voucher v hodnote 100 € s DPH na výrobu ľubovoľných fotodarčekov – www.darcekyodsrdca.sk
CENA PRE HLASUJÚCICH: Canon IXUS 185

Súťaž prebieha na území Slovenskej republiky v termíne od 1.10.2017 do 31.10.2017.
Termín pre registráciu a podávanie fotografií do súťaže je stanovený od 1.10.2017 do 12.10.2017

Už po druhýkrát budú popri hodnotení odbornou porotou fotografie hodnotené i verejnosťou. Elektronické hlasovanie verejnosti bude prebiehať na webovej stránke spoluorganizátora súťaže www.faxcopypro.sk v termíne od 13.10. 2017 do 19.10.2017. Hlasujúci má právo prideliť jeden hlas jednej vybranej fotografii. Z pomedzi hlasujúcich vyberieme víťaza špeciálnej ceny Canon IXUS 185.

Vyhodnocovanie súťaže porotou prebehne do 20. 10. 2017. Vyhlásenie výhercov hlavných cien súťaže prebehne na webovej stránke MMM a tiež na stránke spoluorganizátora do konca októbra 2017. Výhercovia budú kontaktovaní organizátorom.

Tešíme sa na množstvo výnimočných momentov zachytených objektívmi Vašich fotoaparátov!

Úplné znenie pravideil fotosúťaže nájtede tu.

Viac info o košickom maratóne nájdete tu.

NEWSLETTER
Radi by ste sa ako prví dozvedeli o výhodných akciách, súťažiach a zaujímavých foto novinkách? Prihláste sa na odber nášho newslettera.