FILTER FOTOGRAFIÍ

DONOVALSKÝ DRAPÁK 2020

Všetky fotografie sú nahraté. Chce to odvahu zúčastniť sa v tomto roku MTB maratónu či iného hromadného podujatia. Pre odvážnych sme pripravili fotografie COVID EDITION 2020. Znamená to nižšiu cenu za jednotlivé fotografie. Takže teraz si môžete vybrať len tie fotografie, ktoré chcete, a za jednu elektronickú fotografiu zaplatíte len 1,69€ namiesto 4,90€.

Upozornenie: V prípadne, že sa Vám nezobrazujú fotografie po zadaní štartovného čísla, dôvodom je chýbajúci súhlas so zverejnením na našej stránke (GDPR). Tento súhlas ste nedali pri prihlásení na pretek. Preto prosíme dodatočne vyplniť formulár na udelenie súhlasu a následne fotografie sprístupníme. Formulár stiahnete tu.
Vyplnený formulár pošlite emailom na adresu: fotime@faxcopypro.sk

Zverejnenie fotografií podlieha Zákonu o ochrane osobných údajov č. 18/2018 Z. z. (GDPR) preto je potrebný Váš súhlas. Tento súhlas bol súčasťou registračného procesu. Mnohí túto novú položku prehliadli a nevyjadrili ani súhlas ani nesúhlas. Žiaľ aj v takomto prípade fotografie nemôžeme zverejniť.

Informácie: foto@faxcopypro.sk
#donovalskydrapak2020, #donovalskydrapak

Impresie

Ilustračné fotografie
Vstúpiť

MTB 25km a 50km

Fotografie z preteku MTB, 25km a 50km
Vstúpiť

BEH 10km a 25km

Fotografie z preteku v behu 25km a 10 km
Vstúpiť

Drapáčik Juniori, 5km, 2,5 km, 1,5 km

Fotografie z preteku Drapáčik Juniori
Vstúpiť

Drapáčik Krpci 500m

Fotografie z pretekov, bez štartových čísel
Vstúpiť

Nezaradené

Fotografie kde sme nevedeli identifikovať štartové číslo...
Vstúpiť

Bez súhlasu

Fotografie bez súhlasu na zverejnenie
Vstúpiť
NEWSLETTER
Radi by ste sa ako prví dozvedeli o výhodných akciách, súťažiach a zaujímavých foto novinkách? Prihláste sa na odber nášho newslettera.