Vážení zákazníci,
na základe záverov z Ústredného krízového štábu SR zo dňa 28.3.2020 pre Vás od 30.3.2020 otvárame viaceré naše predajne, v ktorých Vám vieme zabezpečiť servis výpočtovej a telekomunikačnej techniky, kompletné informácie nájdete tu: OTVÁRAME. Pozor – Zvyšné predajne ostávajú až do odvolania zatvorené.
Aj naďalej je Vám nonstop k dispozícii náš e-shop. Platba hotovosťou pri objednávkach kuriérom nie je možná, v nevyhnutných prípadoch je však možné využiť u kuriéra platbu kartou.
Snažíme sa Vám vychádzať v maximálnej miere v ústrety a preto si môžete vopred uhradené online objednávky vyzdvihnúť aj na bezpečných miestach v blízkosti našich predajní, bližšie informácie nájdete na podstránke Bezpečný osobný odber a všetky aktuálne informácie nájdete aj na našom Facebooku.
Pripravili sme pre Vás aj špeciálnu akciu dopravy ZADARMO pri nákupe nad 50 € po zadaní kódu: „DOPRAVAZADARMO“ v nákupnom košíku.
Ďakujeme Vám za pochopenie a prajeme Vám hlavne veľa zdravia.
Skryť oznam
FILTER FOTOGRAFIÍ

57. GRAND PRIX SNP BB - SOBOTA 9. 11. 2019

Všetky fotografie zo sobotného preteku 57. GRAND PRIX SNP sú DOSTUPNÉ

Týmto sa chceme ospravedlniť pretekárkam C. Mifkovičovej, B. Srbeckej a E. Doboszovej, že pri manipulácii s médiami došlo k vymazaniu ich fotografií zo soboty. Toto nás veľmi mrzí. Na niektorom z ďalších podujatí sa im budeme snažiť túto nepríjemnosť vykompenzovať.

Pre vyhľadanie fotografií pretekára zadajte do okienka Štartové číslo priezvisko pretekára (bez diakritiky). Pokiaľ systém nevyhľadá fotografie, resp. vyhľadá nesprávne fotografie pridajte k priezvisku aj meno, napr. novakova adela
Fotografie či fotodarčeky si tiež môžete zakúpiť v ktorejkoľvek predajni FaxCOPY na Slovensku.
Informácie: fotime@faxcopypro.sk

#57.grandprixsnp

Pre prístup k tomuto podujatiu je potrebné zadať heslo:NEWSLETTER
Radi by ste sa ako prví dozvedeli o výhodných akciách, súťažiach a zaujímavých foto novinkách? Prihláste sa na odber nášho newslettera.