FILTER FOTOGRAFIÍ

BIELA STOPA 2018

Prístup k fotografiám je obmedzený z dôvodu platnosti zákona o ochrane osobných údajiov (GDPR).
Ospravedlňujeme sa zákazníkov, v zmysle zákona o ochrane osobných údajov č. 18/2018 Z. je prístup k fotografiám niektorých podujatí obmedzený. Podmienky sprístupnenia fotografií zverejníme v blízkej dobe, resp. požiadavky zasielajte na: fotime@faxcopypro.sk

FaxCopy Pro Biela stopa 2018

Všetky fotografie sú dostupné. V prípade, že sa Vám nepodarí nájsť Vaše fotografie pokúste sa ich vyhľadať manuálne v kategórii "NEZARADENÉ".
Fotografie sa zobrazujú v náhľadovej kvalite, skutočné rozlíšenie je min. 4000 x 2667px.
Fotografie v elektronickej či tlačenej forme si tiež môžete kúpiť v ktorejkoľvek predajni FaxCOPY.
Pokiaľ nájdete nesprávne očíslovanú fotografiu napíšte nám interné číslo fotografie a správne štartové číslo. Požiadavky zasielajte mailom: fotime@faxcopypro.sk. Ďakujeme.

Informácie: fotime@faxcopypro.sk

Pre prístup k tomuto podujatiu je potrebné zadať heslo:Prístup k fotografiám z Bielej stopy 2018 je obmedzený z dôvodu platnosti zákona o ochrane osobných údajiov (GDPR)

Ospravedlňujeme sa zákazníkov, v zmysle zákona o ochrane osobných údajov č. 18/2018 Z. je prístup k fotografiám obmedzený. Podmienky sprístupnenia fotografií zverejníme v blízkej dobe, resp. požiadavky zasielajte na fotime@faxcopypro.sk

NEWSLETTER
Radi by ste sa ako prví dozvedeli o výhodných akciách, súťažiach a zaujímavých foto novinkách? Prihláste sa na odber nášho newslettera.