Canon EVF-DC2 elektronický hľadáčik pre EOS M6, M6II, M3, G1XII, G3X (pri kúpe s fotoaparátom -80€ SPÄŤ)

Canon EVF-DC2 elektronický hľadáčik pre EOS M6, M6II, M3, G1XII, G3X (pri kúpe s fotoaparátom -80€ SPÄŤ)
214,00 € s DPH / 178,33 € bez DPH / ks Cena platná v e-shope
Informujte sa o dostupnosti Viac info
MK-101345E-S
-
+
KÚPIŤ
Popis produktu

Externý elektronický hľadáčik EVF-DC2.
Tento kompaktný a ľahký externý hľadáčik je určený pre kompatibilné fotoaparáty EOS M – vrátane EOS M6, M6II – i pre rad modelov PowerShot. Základom hľadáčiku typu 0,39 je displej s rozlíšením 2,36 milióna bodov, ktorý zobrazuje každý zložitý detail. Dôležité je i stopercentné pokrytie zaisťujúce identický obsah zorného poľa i výsledného záberu. Elektronický hľadáčik EVF-DC2 zobrazuje dianie pred fotoaparátom v reálnom čase s obnovovacou frekvenciou až 120 snímok za sekundu. Prechod medzi používaním displeja a hľadáčika je veľmi jednoduché – stačí fotoaparát priblížiť k tvári, a používatelia si tak môžu vychutnať podporu skutočne pohotového vytvárania snímok. A vďaka hmotnosti iba 29 gramov a kompaktnému prevedeniu je nový hľadáčik ideálny do fotografickej brašne každého majiteľa EOS M6.

Hľadáčik je možné použiť aj na kompaktných fotoaprátoch PowerShot G1X a G3X a EOS M3. Je nutné v týchto fotoaparátoch aktualizovať firmware.

NEWSLETTER
Radi by ste sa ako prví dozvedeli o výhodných akciách, súťažiach a zaujímavých foto novinkách? Prihláste sa na odber nášho newslettera.