Panasonic Lumix S5II telo

Novinka
Cashback
Panasonic Lumix S5II telo
2199,00 € s DPH / 1832,50 € bez DPH / ks Cena platná v e-shope
MK-132704E-S
-
+
KÚPIŤ
Popis produktu

Zoznámte sa s fotoaparátom LUMIX S5II, ktorý predstavuje začiatok novej éry značky LUMIX. Vďaka neobmedzeným kreatívnym možnostiam vám tieto všestranné hybridné celorámové bezzrkadlovky pomôžu zachytiť úžasný obsah v akejkoľvek situácii.

Fázové hybridné AF na agresívne snímanie
Pri automatickom zaostrovaní je najdôležitejšia spoľahlivosť. Nové fázové hybridné AF poskytuje rýchlosť a presnosť, aby vám pomohlo zachytiť cieľový objekt aj v tých najnáročnejších scénach, do ktorých je zapojených viacero objektov, a dokonca aj v protisvetle alebo v prostredí so slabým osvetlením.

Nová aktívna I.S. (stabilizácia obrazu) umožňuje chodiť a snímať súčasne. Určením stavu otrasov fotoaparátu a optimalizáciou pomerov korekcie dokáže aktívna I.S. kompenzovať aj výrazné otrasy fotoaparátu (približne o 200 %* viac ako bežné systémy)

Neobmedzený čas nahrávania 10-bitových videí s rozlíšením C4K/4K 60p/50p 4:2:2.* Vďaka kompaktnému telu zodpovedajúcemu fotoaparátu S5 umožňuje nová optimalizovaná konštrukcia na odvod tepla LUMIX S5II predĺžené nahrávanie aj pri snímaní s veľkým zaťažením (napríklad videa s vysokým rozlíšením cez 4K alebo vysokou frekvenciou snímania)

Nový procesor poskytuje vernejšie farby, jemnejšie rozlíšenie a prirodzený trojrozmerný efekt. V kombinácii s technológiou duálnej natívnej citlivosti ISO účinne potláča šum aj pri snímaní s mimoriadne vysokou citlivosťou, vďaka čomu krásne vykresľuje aj tmavé oblasti.

Fotografie a videá využívajúce LUT možno interne nahrávať bez špeciálneho softvéru. Aj keď nemáte schopnosti na špecializované úpravy, fotoaparát vám pomôže rozšíriť rozsah vyjadrovania tak, ako chcete.

Fotoaparát možno používať v širokom rozsahu poveternostných podmienok. Odolný rám kompletne vyhotovený z horčíkovej zliatiny a utesnenie všetkých spojov, otočných voličov a tlačidiel zvyšujú odolnosť voči prachu a striekajúcej vode*.

Intuitívne, dobre vypočítané rozloženie a 8-smerový joystick umožňujú intuitívne vybrať oblasť zaostrenia a jednoduché ovládanie jedným palcom zaručuje rýchle snímanie.


Odkaz na stránku výrobcu
Parametre
Parametre
snímací senzor 24,2 MP COMS
Modelová rada S5II
veľkosť snímacieho senzora 35,6 mm x 23,8 mm
Záznamové médium SD karta
procesor
Obrazovka dotyková Áno
typ karty SD/SDHC/SDXC
zoom optický/digitálny
Obrazovka výkolopná Áno
LCD displej TFT LCD so statickým dotykovým ovládaním
Uhlopriečka 3"
Max rozlíšenie videa [6K] 5952x3968 (3:2)
objektív -
hľadáčik elektronický, OLED
zaostrovanie Systém automatického zaostrovania s fázovou detekciou / systém automatického zaostrovania s detekciou kontrastu
rýchlosť závierky 1/8000 s - 60 s (Bulb max. 30 min)
ISO 50-204800
sériové snímanie 2-30 sním./s
video 6K
samospúšť 10 s, 3 snímky / 2 s / 10 s / Vlastný čas
blesk Externý blesk TTL (predáva sa samostatne)
zdroj napájania Lítium-iónová batéria (7,2 V, 2 200 mAh, 16 Wh) (súčasť dodávky), USB napaj, USB nabíjanie, USB power del.
Rozhranie USB Type-C, HDMI Type-A, WiFi, Bluetooth, inegr. microfón, vstup pre ext. microfón, výstup slúchadlá 3,5,
rozmer - šírka [mm] 134,3
rozmer - hĺbka [mm] 90,1
rozmer - výška [mm] 102,3
Hmotnosť [kg] Približne 740 g (telo, kryt sánok na blesk, batéria, pamäťová karta SD × 1) (bez krytu tela)
Príslušenstvo
Shop roku
NEWSLETTER
Radi by ste sa ako prví dozvedeli o výhodných akciách, súťažiach a zaujímavých foto novinkách? Prihláste sa na odber nášho newslettera.