Panasonic DC-S5 + Lumix S 20-60 f/3,5-5,6 + Lumix S 85mm F1,8

Panasonic DC-S5 + Lumix S 20-60 f/3,5-5,6 + Lumix S 85mm F1,8
2948,00 € s DPH / 2456,67 € bez DPH / ks Cena platná v e-shope
MK-129109E-S
-
+
KÚPIŤ
Popis produktu

LUMIX S5 kombinuje videov kvalite kina s výnimočnou kvalitou fotografii. To všetko v kompaktnom tele plnoformatovje zrkadlovky.

Ideálny na hybridné snímanie.
Táto hybridná Full-Frame bezzrkadlovka poskytuje výnimočnú kvalitu snímok pri fotografovaní aj nahrávaní videí v celom rozsahu citlivosti. Jej ergonomické telo je navrhnuté pre tvorcov obsahu, ktorým záleží na kvalite.

Full-Frame 24,2 MP snímač CMOS s technológiou Dual Native ISO
Snímač CMOS bol optimalizovaný na poskytovanie výnimočnej kvality snímok pri fotografovaní aj nahrávaní videí. Dual Native ISO ponúka väčšiu flexibilitu pri snímaní so slabým osvetlením bez zvyčajného nárastu viditeľného šumu na nasnímaných videách.

Buďte si istí zábermi, či už uprednostňujete snímanie pomocou dotykových funkcií 3,0-palcového displeja s 1 840 000 bodmi a ľubovoľným uhlom vyklopenia v režime nahrávania aj prehrávania, alebo živý hľadáčik OLED. Funkcie časozberného snímania a fázovej animácie ponúkajú trochu kreativity navyše a fotografie zhotovené v režime vysokého rozlíšenia možno ukladať priamo ako súbory JPEG. Tieto mimoriadne detailné snímky zodpovedajúce 96 megapixlom sú kľúčové pre momenty, keď je rozlíšenie najdôležitejšie.

Profesionálne možnosti videa
Požiadavky tvorcu obsahu sa líšia v závislosti od úlohy, a preto LUMIX S5 obsahuje 10-bitové režimy nahrávania 4K 60p 4:2:0 a 4K 30p 4:2:2, ako aj 8-bitový režim s rozlíšením 4K bez obmedzenia času nahrávania videí. V 10-bitovom nastavení je podporovaný 10-bitový výstup HDMI 4:2:2 spoločne so súčasným nahrávaním na externú jednotku alebo pamäťovú kartu SD, vďaka čomu máte k dispozícii flexibilitu a kreativitu, kedykoľvek vyrazíte za zábermi.

Kreatívne možnosti fotoaparátu LUMIX S5 máte na dosah ruky v podobe množstva funkcií, ktoré vám pomôžu rozprávať príbehy novými a tvorivými spôsobmi. Technológie V-Log a V-Gamut sú predinštalované. S viac ako 14 EV dynamického rozsahu a širokým rozsahom farieb poskytuje tento model výkon, ktorý konkuruje špičkovým profesionálnym kamerám.

Pokročilá technológia zaostrovania
Aktualizovaný systém automatického zaostrovania vo fotoaparáte LUMIX S5 ponúka všetky podstatné výhody systému automatického zaostrovania s detekciou kontrastu so zlepšeným sledovaním. Aktualizovaný systém obsahuje vysokorýchle a vysokopresné automatické zaostrovanie, ako aj technológiu hlbokého učenia na rozpoznanie tiel, hláv, tvárí a očí ľudí i zvierat.

Duálna stabilizácia obrazu
Stabilizácia obrazu je pre tvorcov obsahu na cestách nevyhnutná. 5-osový systém Dual I.S. II kombinuje stabilizáciu tela a objektívu a poskytuje vo fotoaparáte LUMIX S5 stabilizáciu až 6,5 EV. Vďaka tomu si budete istejší zhotovením požadovaného záberu.

Kompaktné a odolné telo fotoaparátu
Fotoaparát LUMIX S5 je o 30 % ľahší ako model S1 (váži len 714 g) a menší ako model GH5 a pritom zachováva nekompromisnú kvalitu obrazu. Má prémiový dizajn a kvalitné telo s rámom zo zliatiny horčíka. Konštrukcia odolná voči striekajúcej vode* a prachu vám poskytne pokoj pri snímaní v rôznych prostrediach.

* Odolnosť voči prachu a striekajúcej vode nezaručuje, že pri priamom kontakte batériového úchytu s prachom a vodou nedôjde k poškodeniu.

Odkaz na stránku výrobcu
Parametre

snímací senzor

24,2 MP COMS

Modelová rada

S5

veľkosť snímacieho senzora

35,6 mm x 23,8 mm

Záznamové médium

SD karta

procesor

typ karty

SD/SDHC/SDXC

Obrazovka dotyková

Áno

zoom optický/digitálny

Obrazovka výkoklopná

Áno

Uhlopriečka

3"

LCD displej

TFT LCD so statickým dotykovým ovládaním

Max rozlíšenie videa

C4K (3 840 × 2 160)

hľadáčik

elektronický

zaostrovanie

Kontrastný AF

rýchlosť závierky

1/8000 s - 60 s (Bulb max. 30 min)

ISO

50-204800

sériové snímanie

2-7 sním./s

video

4K

samospúšť

10 s, 3 snímky/2 s/10 s

blesk

Externý blesk TTL

Rozhranie

USB 3.1 (Typ C), HDMI, Mirofón, Wi-Fi, Bluetooth

rozmer - šírka [mm]

132,6

rozmer - hĺbka [mm]

97,1

rozmer - výška [mm]

81,9

Hmotnosť [kg]

0,714
Príslušenstvo
Shop roku
NEWSLETTER
Radi by ste sa ako prví dozvedeli o výhodných akciách, súťažiach a zaujímavých foto novinkách? Prihláste sa na odber nášho newslettera.