Fujifilm Instax mini 12 ružový

Akcia
Fujifilm Instax mini 12 ružový
74,80 € s DPH / 62,33 € bez DPH / ks Cena platná v e-shope
Pôvodne 89,90 € / Ušetríte 15,10 €
Skladom v 6 predajniach: 7 ks Viac info
MK-134743AKZ
-
+
KÚPIŤ
Popis produktu

Svojím nafúknutým, bublinkovým dizajnom prenáša MINI 12 hlavné vlastnosti a funkcie z predchádzajúceho modelu INSTAX MINI 11 (uvedeného na trh v roku 2020), vrátane režimu Close-Up/Selfie a možností nastavenia automatickej expozície, ale obsahuje aj novú funkciu Parallax Correction, vďaka ktorej sa hľadáčik fotoaparátu, pri fotografovaní v režime Close-Up/Selfie zarovná s objektívom, čím sa zmenšia posuny objektov, čo vedie k vycentrovaniu fotografie. MINI 12 je tiež vybavený automatickým ovládaním blesku, ktoré pomáha vytvárať nádherné snímky v jasnom aj slabom osvetlení. Jeho aktualizovaná štruktúra objektívu poskytuje intuitívne kroky na zapnutie a vypnutie fotoaparátu a prístup k obľúbenému režimu Close-Up/Selfie jednoduchým otočením objektívu.


"Séria INSTAX MINI je už dlho neuveriteľne populárnou voľbou, ktorá milovníkom fotografie,
starým aj mladým, sprostredkuje zábavu s okamžitou fotografiou, vďaka svojmu hravému dizajnu, jednoduchému použitiu a dostupnej cene," povedal Shin Udono, senior viceprezident, Imaging Solutions, FUJIFILM Europe. "MINI 12 posúva túto sériu na ďalšiu úroveň vďaka ikonickému bublinkovému dizajnu, ktorý srší radosťou a kreativitou. To, ako vidíte svet, je formované objektívom, cez ktorý ho vidíte a MINI 12 prináša používateľom novú jedinečnú perspektívu."


Odkaz na stránku výrobcu
Balenie obsahuje
  • fotoaprát
  • - Dve alkalické batérie veľkosti AA (LR6),
  • - popruh na ruku,
Príslušenstvo
Shop roku
NEWSLETTER
Radi by ste sa ako prví dozvedeli o výhodných akciách, súťažiach a zaujímavých foto novinkách? Prihláste sa na odber nášho newslettera.