Vážení zákazníci,
na základe záverov z Ústredného krízového štábu SR zo dňa 28.3.2020 pre Vás od 30.3.2020 otvárame viaceré naše predajne, v ktorých Vám vieme zabezpečiť servis výpočtovej a telekomunikačnej techniky, kompletné informácie nájdete tu: OTVÁRAME. Pozor – Zvyšné predajne ostávajú až do odvolania zatvorené.
Aj naďalej je Vám nonstop k dispozícii náš e-shop. Platba hotovosťou pri objednávkach kuriérom nie je možná, v nevyhnutných prípadoch je však možné využiť u kuriéra platbu kartou.
Snažíme sa Vám vychádzať v maximálnej miere v ústrety a preto si môžete vopred uhradené online objednávky vyzdvihnúť aj na bezpečných miestach v blízkosti našich predajní, bližšie informácie nájdete na podstránke Bezpečný osobný odber a všetky aktuálne informácie nájdete aj na našom Facebooku.
Pripravili sme pre Vás aj špeciálnu akciu dopravy ZADARMO pri nákupe nad 50 € po zadaní kódu: „DOPRAVAZADARMO“ v nákupnom košíku.
Ďakujeme Vám za pochopenie a prajeme Vám hlavne veľa zdravia.
Skryť oznam

Canon Zoemini S biely Essential Kit (Canon diár + púzdro)

Canon Zoemini S biely Essential Kit (Canon diár + púzdro)
175,00 € s DPH / 145,83 € bez DPH / ks Cena platná v e-shope
MK-113798E-S
-
+
KÚPIŤ
Popis produktu

Vytvorte okamžitý výtlačok a spomienky máte hneď. Urobte si dokonalú selfie so zabudovaným zrkadlom na selfie a kruhovým osvetlením, pripojte sa k aplikácii Canon Mini Print a vďaka uzávierke na diaľkové ovládanie nasnímajte jedinečnú skupinovú fotografiu – to všetko s fotoaparátom Canon Zoemini S.

Objavte tlačiareň Canon Zoemini S
Pomocou zabudovaného fotoaparátu štýlového zariadenia Canon Zoemini S so zrkadlom na selfie, kruhovým osvetlením a možnosťou uzávierky na diaľku dáte svojim spomienkam podobu roztomilých pamiatok.Skvelé reflexie: zrkadlo a kruhové osvetlenie na vylepšenie selfie, ktoré musíte zdieľať
S týmto vreckovým 8-megapixelovým fotoaparátom s tlačiarňou vytiahnete z rukáva tie najlepšie zábery. Vďaka kruhovému osvetleniu pre zaručene úspešné selfie, uzávierke na diaľku zo smartfónu pomocou aplikácie Canon Mini Print a okamžitým výtlačkom s priľnavou zadnou stranou sa stane toto malé šikovné zariadenie nevyhnutnou pomôckou pre milovníkov fotografie.

Technický popis:
Jednoduché rozlíšenie statických záberov 8 MP
Jednoduchý formát statických záberov JPG
Pomer strán fotografie 1) 3:2 (2" x 3"); 2) 1:1 (2" x 2")
Bleskové svetlo Áno
Doplňujúce svetlo ÁNO (8 LED svetiel)
Rozsah zaostrenia Automatické (Rozsah: 30 cm~nekonečno )
Priblíženie Fixná
Citlivosť Automatické (Rozsah ISO: 100 – 1600)
Vyváženie bielej Automatické
Úprava expozície Automatické

Odkaz na stránku výrobcu
Balenie obsahuje
  • Okamžitý fotoaparát Canon s tlačiarňou Canon Zoemini S
  • Kábel USB
  • Karty dodržiavania bezpečnosti
  • (Záručný) list Európskeho záručného systému EWS
  • Stručná príručka (karta)
  • Fotografický papier Canon Zink (10 listov) + 1 list SMARTSHEET
  • Remienok na zápästie
Podobné produkty
Shop roku
NEWSLETTER
Radi by ste sa ako prví dozvedeli o výhodných akciách, súťažiach a zaujímavých foto novinkách? Prihláste sa na odber nášho newslettera.