Canon EOS M50 Mark II čierny + EF-M15-45 IS STM + 16GB SD karta ZADARMO

Doručenie objednávky v obvyklých množstvách kuriérom/do všetkých predajní na druhý pracovný deň v prípade objednania do 11:00 hod.
Akcia
Doprava zdarma
Náš TIP
Cashback
Canon EOS M50 Mark II čierny + EF-M15-45 IS STM + 16GB SD karta ZADARMO
664,00 € s DPH / 553,33 € bez DPH / ks Cena platná v e-shope
Pôvodne 729,00 € / Ušetríte 65,00 €
MK-126197AKZ
-
+
KÚPIŤ
Popis produktu

Malý a výkonný bezzrkadlový fotoaparát EOS M50 Mark II celý proces od tvorby obsahu až po jeho publikáciu maximálne zjednodušuje. Umožňuje záznam videa v rozlíšení 4K v orientácii na šírku alebo výšku, či live streamovanie vo Full HD kvalite priamo na YouTube* a pomáha tvorcom povýšiť obsah na novú úroveň. Prístroj je vybavený všetkými vstupmi a výstupmi, ktoré tvorcovia obsahu môžu potrebovať, vrátane 3,5 mm vstupu pre mikrofón a čistého výstupu cez rozhranie HDMI a USB. Kompaktné telo, otočný displej a kompatibilita so širokým spektrom objektívov značky Canon dávajú používateľom úplnú tvorivú slobodu.

Funkcia živého prenosu je použiteľná len so službou YouTube. K živému prenosu je nutné mať aktívny účet YouTube a účet image.canon. YouTube môže kedykoľvek zmeniť, pozastaviť alebo ukončiť svoje služby vrátane živých prenosov bez predchádzajúceho upozornenia. Podľa pravidiel YouTube pre živé prenosy musí mať príslušný kanál najmenej 1000 odberateľov, aby bolo možné naživo streamovať z mobilného zariadenia (vrátane kamier a fotoaparátov vybavených funkciou živého prenosu). Aktuálne informácie o obmedzeniach služby YouTube nájdete tu: https://support.google.com/youtube/answer/2853834?hl=en. Spoločnosť Canon nenesie žiadnu zodpovednosť za produkty a služby tretích strán, vrátane živých prenosov.

Cieľ: kdekoľvek
Hlavnou charakteristikou fotoaparátu EOS M50 Mark II je všestrannosť. Odvedie rovnako dobrú prácu pri fotografovaní kvalitných snímok pre Instagram, natáčaní videa na výšku pre zdieľanie na TikToku alebo live streamovaní na YouTube. Vďaka čistému HDMI výstupu môžu používatelia tvoriť výstupy na profesionálnej úrovni a s bezplatným softvérom Canon EOS Webcam Utility publikovať videá na sieti Twitch alebo uskutočňovať videohovory s priateľmi a rodinou vo vysokej obrazovej kvalite.

EOS M50 Mark II vychádza v ústrety rastúcemu dopytu po rýchlom publikovaní obsahu, a to vďaka vylepšenej mobilnej konektivite cez Wi-Fi alebo Bluetooth. Tá umožňuje ovládať fotoaparát z mobilného zariadenia a priamo bez prieťahov nahrávať snímky a videonahrávky na sociálne siete.

Maximum možností pre tvorcov obsahu
Fotoaparát EOS M50 Mark II svojou flexibilitou vyhovie každému štýlu a potrebám. Možno ho ľahko nosiť kamkoľvek so sebou, pripojiť k nemu mikrofón, prípadne ho pripevniť do gimbal. Otočný displej a pohotový elektronický hľadáčik (EVF) umožňujú komponovať záber v každej situácii - pred aj za kamerou.Odkaz na stránku výrobcu
Balenie obsahuje
  • Digitálny fotoaparát EOS M50 Mark II telo
  • Objektív EF-M15-45 IS STM
  • Kryt fotoaparátu R-F-4
  • Popruh EM-200DB
  • Nabíjačka na batérie LC-E12
  • Batéria LP-12
  • Napájací kábel
Parametre

Modelová rada

EOS M50II

snímací senzor

CMOS

veľkosť snímacieho senzora

24,1 MP 22,3 x 14,9 mm APS-C

Záznamové médium

SD karta

procesor

DIGIC 8

typ karty

SD, SDHC, SDXC

Obrazovka dotyková

áno

Obrazovka výkoklopná

áno

Uhlopriečka

3,0"

LCD displej

3.0", výklopný, 1.040.000 pixelov, dotykový

Max rozlíšenie videa

4K

objektív

bajonet EF-M

hľadáčik

Áno

zaostrovanie

AF, MF, Systém Dual Pixel CMOS AF

počet zaostrovacích bodov

Maximálne 143/99 bodov v závislosti od objektívu

rýchlosť závierky

30-1/4000 sek. (s krokom 1/2 alebo 1/3)

ISO

AUTO (100-6400), 100-25600

sériové snímanie

10 sním./s

video

4K

samospúšť

2 a 10 sec.

blesk

áno, smerné číslo 5

zdroj napájania

LP-E12

Rozhranie

micro USB, mic, micro HDMI-D, WiFi, NFC

Ďalšie info.

rozmer - šírka [mm]

116,3

rozmer - hĺbka [mm]

58,7

rozmer - výška [mm]

88,1

Hmotnosť [kg]

0,387
Príslušenstvo
Shop roku
NEWSLETTER
Radi by ste sa ako prví dozvedeli o výhodných akciách, súťažiach a zaujímavých foto novinkách? Prihláste sa na odber nášho newslettera.