Canon EOS 200D + EF-S 18-55mm f/4-5,6 IS STM + kávovar ZADARMO

Doprava zdarma
Darček
Canon EOS 200D + EF-S 18-55mm f/4-5,6 IS STM + kávovar ZADARMO
629,00 € s DPH / 524,17 € bez DPH / ks Cena platná v e-shope
+ DARČEK: Tchibo Cafissimo PURE Black
Skladom v 2 predajniach: 2 ks Viac info
MK-103781E-S
-
+
KÚPIŤ
Popis produktu

Canon EOS 200D je najľahšou digitálnou zrkadlovkou s otočným displejom na svete1 a využíva najnovšie technológie pre rok 2017. Nový fotoaparát ponúka rad vlastností typických pre najvyššie modely značky Canon, ktoré vždy posktynú najlepšiu možnú obrazovú kvalitu. Vďaka detailom v tieňoch aj jasných oblastiach a úžasnému rozlíšeniu prináša EOS 200D perfektnú kontrolu nad hĺbkou ostrosti
a umožňuje tak všetky zábery obohatiť o prekrásne rozostrené pozadie.

Info k akcii kávovar ZADARMO nájdete TU.

Nová zrkadlovka využíva systém automatického zaostrovania s duálnymi pixelmi na senzore CMOS, ktorý je najrýchlejší na svete. Umožňuje rýchle aj presné zaostrenie a vysokú ostrosť zaznamenávaných objektov. Najnovší snímač typu APS-C vylepšuje výkon pri zlých svetelných podmienkach a umožňuje robiť nádherné snímky aj po západe slnka a pri svite hviezd.

Súčasťou EOS 200D je tiež najnovší obrazový procesor z dielne spoločnosti Canon - DIGIC 7. Tento pomyselný mozog automaticky a pri všetkých situáciách optimalizuje nastavenia fotoaparátu - výsledné zábery sú tak zakaždým v neobyčajnej kvalite a s nízkym šumom.

Jednoduché použitie a výnimočná obrazová kvalita
Užívatelia modelu EOS 200D určite ocenia aj jeho hľadáčik a otočný displej, ktorý podporuje dotykové ovládanie. Tieto vlastnosti sú pre prvé skúsenosti s digitálnymi zrkadlovkami veľmi dôležité. Dokonale jasný hľadáčik umožňuje pohodlné priblíženie k objektu autorovho záujmu a otočný displej je skvelým pomocníkom pre obstaranie ťažkých záberov z akejkoľvek pozície. A vďaka ľahkému prepínaniu medzi hľadáčikom a displejom je získanie dokonalých snímok vždy celkom jednoduché. Nechýba ani dotykové ovládanie, ktoré ešte viac uľahčuje prechod od chytrého telefónu k fotoaparátu.

Nový fotoaparát sa môže pochváliť intuitívnym užívateľským rozhraním so sprievodcom, ktorý prehľadne vysvetľuje jednotlivé použité funkcie. Vizuálny opis uľahčuje pochopiť, ako zmeny v nastavení ovplyvnia výslednú podobu snímky. Užívatelia môžu tohto sprievodcu kedykoľvek vypnúť, napríklad vtedy, ak sa z nich stanú skutoční experti.

Štýlové prevedenie a kompatibilita s chytrými telefónmi2
Canon EOS 200D je prvou digitálnou zrkadlovkou s režimom pre snímanie selfie snímok a ponúka napríklad vyhladenie pokožky alebo rozostrenie pozadia. Nový fotoaparát je tak ideálny pre všetkých vášnivých vyznávačov služby Instagram. Módni nadšenci môžu navyše prostredníctvom EOS 200D vyjadriť svoj štýl ešte pred zhotovením prvej snímky. Nová zrkadlovka je totiž k dispozícii v osobitých
farbách: v tradičnej čiernej, v odvážnej bielej a klasikou inšpirovanej strieborno hnedej kombinácii.

Vo vlastnostiach najnovšieho modelu nechýba ani kompatibilita s chytrými telefónmi3 alebo vstavaná Wi-Fi a Bluetooth5 konektivita. Užívatelia tak môžu svoje fotografie rýchlo zdieľať na sociálnych sieťach aj počas ciest prostredníctvom aplikácie Canon Camera Connect.

Nová digitálna zrkadlovka je úžasne ľahký a pohodlný fotoaparát, ktorý stavia na najnovších technológiách značky Canon. Nový model je kompatibilný s ekosystémom EOS objektívov, bleskov aj ďalšieho príslušenstva a uľahčuje obstaranie akéhokoľvek záberu. Vďaka štýlovému prevedeniu, ktoré zodpovedá aktuálnym módnym trendom je navyše EOS 200D ideálnym zariadením pre užívateľov inteligentných telefónov a kompaktných fotoaparátov. Môžu tak svoju kreativitu posunúť na novú úroveň.

Odkaz na stránku výrobcu
Balenie obsahuje
  • Telo digitálneho fotoaparátu EOS 200D
  • Očnica EF
  • Kryt fotoaparátu R-F-3
  • Popruh EW-400D
  • Nabíjačka batérií LP-E17 (s krytom batérie)
  • Batéria LP-E17
  • Napájací kábel
Parametre

Modelová rada

EOS200D

snímací senzor

CMOS

veľkosť snímacieho senzora

25,80

procesor

DIGIC 7

Záznamové médium

SD karta

typ karty

SD, SDHC, SDXC

Obrazovka dotyková

Áno

Obrazovka výkoklopná

Nie

LCD displej

3.0", 1.040.000 pixelov, dotykový

GPS

nie

Uhlopriečka

3,0"

objektív

EF-S, EF

Max rozlíšenie videa

FullHD

hľadáčik

95%, -3/+1 dioptrie

zaostrovanie

AF/MF

bracketing

AEB, WB, ISO

kontrola hĺbky ostrosti

áno

počet zaostrovacích bodov

9, 1 krížový typ v strede

rýchlosť závierky

30 – 1/4000 s

ISO

100-25600, 51200H

sériové snímanie

5 sním./s

video

Full HD

samospúšť

2, 10s

blesk

zabudovaný

zdroj napájania

LP-E17

Rozhranie

USB 2.0 / AV OUT (cez USB) / HDMI/Wi-fi

Ďalšie info.

české menu, FullHD video

rozmer - šírka [mm]

122,4

rozmer - hĺbka [mm]

92,6

rozmer - výška [mm]

69,8

Hmotnosť [kg]

0,453
Príslušenstvo
NEWSLETTER
Radi by ste sa ako prví dozvedeli o výhodných akciách, súťažiach a zaujímavých foto novinkách? Prihláste sa na odber nášho newslettera.